Aktualności

 

EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. od ponad 14 lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie ochrony środowiska oraz doradztwem biznesowym.

Oferujemy usługi dla firm i jednostek samorządu terytorialnego.

Obecnie poszukujemy kandydatów / kandydatek do pracy w naszym zespole na stanowisku: Specjalista ds. ochrony środowiska

Miejsce pracy: BIAŁYSTOK,
ul. Młynowa 17 lok.1

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- opracowanie dokumentacji środowiskowej typu: karty informacyjne przedsięwzięć, raporty oddziaływania na środowisko, pozwoleń na wytwarzanie odpadów, oraz zezwoleń w zakresie gospodarki odpadami, pozwolenia na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza , operatów wodnoprawnych, etc.
- stałą współpracę z firmami obsługiwanymi przez EkoExpert w zakresie kompleksowego doradztwa środowiskowego,
- opracowywanie ewidencji, sprawozdań, raportów w zakresie ochrony środowiska dla naszych klientów,
- udział w audytach w zakresie ochrony środowiska w firmach oraz opracowywanie raportów z audytów.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- samodzielność,
- rzetelność oraz skrupulatność,
- wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie,
- mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska lub pokrewne,
- dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- po okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- duża elastyczność co do formy i godzin pracy,
- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
- dobrą atmosferę pracy,
- możliwość poznawania firm z różnych branż,
- możliwość szybkiego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, 

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV, oraz list motywacyjny na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule maila prosimy wpisać: Praca OŚ 2020

Termin przyjmowania aplikacji: do 30.05.2020 r.

Wszelkie pytania dot. ogłoszenia prosimy przesyłać mailowo na wskazany wyżej adres.

 

 

Uprzejmie informujemy o rozpoczęciu naborów wniosków w ramach Działania 5.4.1 Strategie niskoemisyjneTyp projektu: Zrównoważona mobilność miejska (projekty z wyłączeniem Miasta Białystok i jego obszaru funkcjonalnego w zakresie, w jakim kwalifikuje się do wsparcia w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia) z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. 

Termin naboru od 5 marca 2020 r. 26  marca 2020 r. do godz. 15:00.

 

Informujemy, iż z dniem 1 stycznia 2020 r. prowadzenie ewidencji odpadów odbywać się będzie wyłącznie elektronicznie, za pośrednictwem indywidulanego konta w systemie BDO.

Firmy, które do końca 2019 r. nie dokonają rejestracji ww. bazie, mogą liczyć się z trudnościami w prowadzeniu działalności.

 

Chcielibyśmy poinformować o planowanym naborze wniosków w ramach Działania 5.1 Energetyka oparta na odnawialnych źródłach energii z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.W ramach niniejszego konkursu wsparciem będą objęte inwestycji z zakresu budowy nowych jednostek wytwarzania energii elektrycznej i/lub cieplnej wykorzystujących energię słoneczną polegających na instalacji ogniw fotowoltaicznych lub kolektorów słonecznych na budynkach mieszkalnych, w tym budynkach jednorodzinnych na potrzeby własne Grantobiorców.

 

Zapraszamy na bezpłatne seminarium „RODO w kontekście prawa UE” organizowane  przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.  Seminarium odbędzie się 19 listopada 2019 r. (wtorek), o godz. 8:30 w Białymstoku w Hotelu Branickim, ul. Zamenhofa 25. Seminarium poprowadzi nasz ekspert wiodący ds. ochrony  danych osobowych - Piotr Czubaty.  


Chcieliśmy przypomnieć o obowiązku udostępniania właściwemu miejscowo WIOŚ danych umożliwiających dostęp do wizyjnego systemu monitoringu miejsc magazynowania lub składowania odpadów przez podmioty zbierające i przetwarzające odpady. Informacje należało udostępnić do 6 września 2019 roku. Wszelkie braki należy uregulować bez zbędnej zwłoki.
Poniżej instrukcja przekazania danych do WIOŚ z siedzibą w Białymstoku. Każdy oddział WIOŚ przekazanie danych może określić inną procedurą, dlatego też w takich przypadkach należy zapoznać się z informacją zawartą na stronach internetowych lub bezpośrednio u właściwego WIOŚ.  Zakres danych do przekazania:

 

Instytucja Zarządzająca RPOWP zaktualizowała harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, planuje się wprowadzenie konkursu w ramach Podziałania 8.4.1 Infrastruktura ochrony zdrowia, typ projektu - Inwestycje w ramach infrastruktury dedykowanej osobom dorosłym w obszarze chorób, które są istotną przyczyną dezaktywizacji zawodowej tj. w zakresie chorób układu krążenia, nowotworowych, chorób układu kostno-stawowo-mięśniowego, chorób układu oddechowego, chorób psychicznych.

Przedstawiamy zaktualizowany harmonogram naboru wniosków w trybie konkursowym na 2019 rok w ramach RPOWP 2014-2020.

Harmonogram

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z potencjalnymi możliwościami uzyskania dofinansowania.

Nasi Eksperci służą pomocą i z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

Pierwszy z konkursów, na projekty dotyczące utworzenia terenów inwestycyjnych, zostanie ogłoszony w ramach podziałania 1.4.1 (Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa). Do podziału będzie 6 mln złotych z RPOWP. Konkurs zostanie ogłoszony w grudniu 2019 roku, natomiast wnioski będzie można składać od stycznia 2020 roku.

W styczniu 2020 roku ma zostać ogłoszony kolejny konkurs – tym razem w ramach poddziałania 8.4.1 (Infrastruktura ochrony zdrowia). Będzie w nim można uzyskać dofinansowanie z RPOWP na inwestycje związane z leczeniem chorób układu krążenia, nowotworowych, chorób układu kostno-stawowo-mięśniowego, układu oddechowego, chorób psychicznych. Budżet tego konkursu planowany jest na 20 mln zł.

Zapraszamy do współpracy

Zamów EkoUsługę

Rozpocznij

Pomoc Eksperta

Uzyskaj pomoc

Baza Wiedzy

Zobacz więcej